Leírások-kedvezmények
A kompakt fénycső halála, kiváltjuk Ledesre!
Halóóó üzemeltetők, kivan égve a fele lámpa /ahogy a képen is látszik, pont, mint a csöveseknél.../ + dupla a fogyasztás!!! Senkit se zavar?
5db felett 10%, 10db felett 15%, 20db felett 20% a nem akciós, kisker árakból!
Raiffeisen, KH bank, Posta, Westend, Duna Pláza, Pólus center, Tesco és hasonló áruházak, bankok, plázák és irodaházak itt az idő a világítás korszerűsítésre és az akár 50-70% energia megtakarításra! Most időszerű a csere hiszen az energia árak az egekbe vannak! Amúgy is tiszta gáz, hogy a kompakt fénycsöveknek a fele általában ki van égve...
2 pines, a 4 pines helyére is alkalmas, csak kettőt kell bekötni!
Kis videó itt!
Ne dobja ki, vegyen bele inkább Ledet fillérekért!
E27 foglalat+G24d Led égő. Alkalmas E27 foglalattal szerelt mélysugárzó almatúrába, mennyezeti lámpába, a világ legolcsóbb Led G24d égője, ami csak nálunk kapható! A következő lámpatestekbe alkalmas: 23cm átmérőjű Kanlux vagy más állítható foglalat magasságúba, szinte bármelyik 26cm átmérőjűbe! 20,5cm, tehát kis méretű Ufó lámpába/lámpába nem fog beférni! Mindenképpen mérje le a helyet vagy próbálja bele a terméket, mielőtt megveszi!
Led panel,
Inesa Led panel 8W, driverrel, négyzet, 500 lumen, 3000 kelvin, meleg fehér. Beépíthető 4 col. Nem vibrál! Magyarország legolcsóbb Led paneljai!
| Cikkszám | LLML8W60852IKOC3000K |
| Feszültség | 230V |
| Fogyasztás | 8W |
| Fényáram | 500 lumen |
| Szín | 3000 kelvin |
| Világítási szög | 110° |
| Védettség | IP20 |
| Méret | 120*120*24mm |
| Foglalat | 230V-ba köthető |
| Garancia | 24 hónap |
| Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv | Letöltés |
| Termékinformációs adatlap | https://eprel.ec.europa.eu/ |
| Energiahatékonysági osztály |
|
| Teljes készlet | ✓ | 490 db |

